Tomek: 512 391962 | Krzysiek: 605 157 547 kontakt@motosacz.pl

Motomikołaje, Mikołaje na Motocyklach to coroczna akcja zainicjowana na naszym terenie przez MOTOSACZ.pl i Towarzystwo Motocyklowe SOKÓŁ – motocyklistów z Nowego Sącza i okolic, mająca na celu wspomóc najbardziej potrzebujących w naszym regionie. Raz w roku ściągamy skóry i kombinezony, przywdziewamy szaty mikołajów, elfów, skrzatów i wyjeżdżamy na motocyklach w teren aby obdarować tych najgrzeczniejszych i najbardziej potrzebujących świątecznymi podarunkami.

Akcja polega na zbieraniu darów, zabawek, pomocy szkolnych, słodyczy itp. i dostarczeniu paczek na motocyklach właśnie do tych, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć. Co roku odwiedzamy najbiedniejsze dzieciaki, szpitale, hospicja, rodziny zastępcze, domy dziecka, domy pomocy społecznej itp. aby choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków, osób chorych i tych o których bardzo często zapominamy.

Dzięki sponsorom mamy taką możliwość. Rozdajemy kilkaset paczek rocznie (w roku 2015 ponad 1600,
w roku 2016 ponad 2000! ), a przygotowywania do akcji trwają cały rok. Wszystkim, którzy włączają się do naszej akcji dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i obdarowanych. Za Wasze serce, Wasz czas, Wasze poświęcenie,  Waszą wrażliwość. Dzięki Wam na kilkuset twarzach i twarzyczkach, w ten przedświąteczny czas, zawita uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Mając powyższe na względzie prosimy o wsparcie organizowanej akcji MOTOMIKOŁAJE 2017. Obiecujemy, że żaden dar serca nie zostanie zmarnowany, a nazwiska oraz nazwy firm wspierających umieścimy na naszych stronach internetowych.

W tym roku akcję MOTOMIKOŁAJE 2017 współorganizują – sieć sklepów Mały Robinson, Sale zabaw Mały Robinson, firma Konspol oraz Szkoła Podstawowa nr 16 im. „Orląt Lwowskich” w Nowym Sączu , a patronat honorowy nad akcją objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak oraz Starosta Nowosądecki Marek Pławiak.

DZIĘKUJEMY

OFICJALNA STRONA MOTOMIKOŁAJE 2017

FORMULARZ KONTAKTOWY

Chcesz wziąć udział w akcji? Chcesz nas wspomóc? Chcesz ufundować paczkę dla dzieciaków? Skontaktuj się z nami.

4 + 15 =

KONTAKT

Mikołaj Sławek: 792 063 963
Mikołaj Tomek: 512 391962
Mikołaj Krzysiek: 605 157 54

OFICJALNY PLAKAT AKCJI MOTOMIKOŁAJE 2017