Tomek: 512 391962 | Krzysiek: 605 157 547 kontakt@motosacz.pl

dorota_wrobel_2-1Czołem załoga… Jest prośba. Włączamy się w akcję pomocy dla małej Dorotki Wróbel. Jest to córeczka naszej znajomej, która poprosiła nas o pomoc. Każda złotówka jest na miarę życia. Na ten moment gdyby ktoś chciał pomóc niech wpłaci nawet najmniejszy datek. Chodzi o życie tego dzieciątka.

Hej! Jestem Dorotka. Chociaż jestem jeszcze malutka, mam już bardzo ważne życiowe zadanie do wykonania. Muszę wygrać z chorobą. Ta choroba to bardzo złośliwy nowotwór, który nie daje za wygraną.

Jestem już po kilkunastu ciężkich blokach chemii, 11 cyklach radioterapii, separacji komórek do autoprzeszczepu. Za mną już 2 ciężkie operacje.

Pilnie potrzebuję bardzo drogiego leku (Dacogen), który w Polsce nie jest refundowany. Jedna seria to koszt 40 tysięcy złotych.

Lekarze chcą mi go podać, bo jest nadzieja, że zmieni przebieg choroby. Czy dodasz mi sił?

Jak pomóc ?

wpłać dowolną kwotę na specjalne konto bankowe

Stowarzyszenie SURSUM CORDA
26 8805 0009 0018 7596 2000 0080
z dopiskiem/tytułem „Dorota Wróbel”

W przypadku wpłat z zagranicy należy podać dodatkowo kod swift:
POLUPLPR, zaś przed numerem powyższego rachunku wpisać: PL

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE FUNDACJI SURSUM CORDA

Link do plakatu: plakat pomoc dla Dorotki

W niedługim czasie planujemy też organizację jakiejś imprezy, na którą Was zapraszamy już teraz. Z góry dzięki za Wasze otwarte serducha. Wszelkie informacje będziemy podawać na stronie i na naszym koncie na Facebooku

Razem damy radę!

AKTUALIZACJA: 28.09.2016

30.09.2016r. tj piątek o godzinie 20:00 w Browarze Trzy Korony odbędzie się spotkanie dotyczące organizacji pomocy małej Dorotce.

W akcji będzie nam towarzyszyć Fundacja Sursum Corda.
Drodzy koledzy i koleżanki nie bądźmy obojętni. Stawmy się w jak największej grupie. Będziemy omawiać akcję, którą chcemy zorganizować aby wspomóc małą Dorotkę i jej rodziców.
Prosimy…

Pomóżmy w realizacji tej bardzo ważnej sprawy.
Pozdrawiamy Ekipa Motosacz.pl