Tomek: 512 391962 | Krzysiek: 605 157 547 kontakt@motosacz.pl

Cześć! Informujemy, że jako Motosacz.pl bierzemy udział w akcji „Pomóż Patrykowi i innym”. Jest to akcja rejestracyjna dawców szpiku organizowana przez DKMS.

Cześć, mam na imię Patryk i jestem siedmiomiesięcznym niemowlęciem. Na co dzień jestem bardzo pogodnym i pełnym życia chłopcem. Patrząc na mnie z boku można by stwierdzić, że nic mi nie dolega. Niestety, to tylko pozory. W czerwcu 2016 roku zdiagnozowano u mnie młodzieńczą białaczkę mielomonocytową. Od tego czasu większość dni spędziłem w szpitalu oczekując na przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od Dawcy niespokrewnionego.

Przeszczep to dla mnie jedyna możliwość powrotu do zdrowia i szansa na dalsze życie. To jedyna możliwość, bym mógł kiedyś pójść do przedszkola, do szkoły, bym mógł żyć.

Dlatego zwracam się do Ciebie z prośbą o pomoc – zarejestruj się, jako potencjalny Dawca. Nawet dla takiego maluszka jak ja, 4ml krwi to niewiele, ale wystarczająco dużo, aby dać możliwość znalezienia Dawcy dla mnie i dla innych chorych na nowotwory krwi. Może właśnie to Ty jesteś moim bliźniakiem genetycznym. Podziel się częścią siebie. Podaruj komuś życie. Przyjdź i zarejestruj się.

Patryk z rodzicami.

By zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Pacjentów organizujemy Dni Dawcy Szpiku w nastepujący lokalizacjach i godzinach:

Sobota 03.09.2016, niedziela 04.09.2016
Godz. 10:00-16:00
Filia Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu

Akcja rejestracji w Nowym Sączu odbędzie się 3 i 4 września. 3. września u zbiegu ulicy Jagiellońskiej, Szwedzkiej i Wałowej, w niedzielę także w tym miejscu oraz w MOSiRze na ul. Nadbrzeżnej.

My jako MOTOSACZ pojawimy się 4.09.2016 tj. niedziela w w MOSiRze na ul. Nadbrzeżnej. Zbiórka na stacji Shell obok McDonalds o godzinie 11:00.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Większość z nas jest już w bazie dawców, ale to nie jest ważne. Ważne jest aby się tam stawić i pomóc w jakikolwiek choć symboliczny sposób.

Zapraszamy serdecznie. Ekipa Motosacz.pl