Tomek: 512 391962 | Krzysiek: 605 157 547 kontakt@motosacz.pl

Pierwszego i drugiego listopada 2019 roku na naszych cmentarzach, jak zwykle w tych dniach, pojawią się wolontariusze z puszkami prosząc o datek, na ratowanie naszych sądeckich nekropolii.

Tradycyjnie i my Motocykliści Sądeccy jak i nasze forum „MOTOSACZ PL.” oraz Towarzystwo Gimnastyczne „SOKÓŁ”  jesteśmy zaproszeni do wzięcia udział w tej szczytnej akcji, biorąc udział dokładamy naszą cegiełkę w tym Świętym Dziele.

Dlatego zapraszamy wszystkich, Motocyklistki i Motocyklistów do pomocy w tym przedsięwzięciu. Okażmy szacunek dla świętych miejsc naszego wiecznego spoczynku.

Gdyby ktoś z ekipy chciał wziąć udział w kweście, zapraszamy!
Będziemy stali z puszkami 1 i 2 listopada 2019 przy cmentarzu na Gołąbkowicach od 9:00 do 17:00.

Informacja kontakt: dla wszystkich chętnych na MOTOSACZ PL.

 Lub tel. 512-39-19-62 Tomek

JEDNOCZEŚNIE

Serdecznie zapraszamy wszystkich Motocyklistów i Motocyklistki do odwiedzin w tych dniach, sądeckich cmentarzy i naszych Kolegów Motocyklistów, którzy tam spoczywają. Wybieramy się aby zmówić modlitwę i zapalić znicz na ich grobach.

Każdy chętny mile widziany. Zbiórka na stacji paliw Shell obok Mc Donalds 1 listopada 2019 o godzinie 10:30. Dzielimy się na grupy i jedziemy na wybrane przez nas cmentarze. Prosimy zabrać ze sobą znicze.