Tomek: 512 391962 | Krzysiek: 605 157 547 kontakt@motosacz.pl

Święcenie motocykli + MOTOSTREFA na Magiel Za Wsią Festiwal!

20-21 LIPCA 2018

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na MAGIEL FESTIWAL ZA WSIĄ!

Jedyny taki festiwal w Małopolsce

W środku malowniczego Beskidu Sądeckiego trójka zapaleńców postanawia domalować muzyczny pejzaż. Tworzymy festiwal! Festiwal niezwykły, magiczny, w którym muzyka nierozerwalnie splata się z niepowtarzalnym klimatem. Tak powstała pierwsza edycja Magla.

Festiwal tworzony DiY – nie może się udać. A jednak! Pieniądze pozyskane przez nas wystarczyły na gaże dla 12 wspaniałych artystów. Bez wielkich tuzów sceny, bez sztucznych ogni bawiliśmy się świetnie przy muzykach spoza maistreamu, aczkolwiek niesamowicie profesjonalnych. Wszystkich nas porwała zabawa i wielkie serducha, cieszyła wzajemna przyjaźń i szacunek. W pierwszej edycji udział wzieli: Fifidroki, Siaki, Pavlovitz, Yap Snow, The Pau, Redford, Kompromitacja, 33 trzysta, Rosarian, Gogodzy Gański, Topsy Turvy’s, It’s July Already, Mr, Teddy and the Sidekicks, Troty.

W zabawie nie zapominamy o pomocy. W pierwszej edycji pomagaliśmy dzieciakom z polskich rodzin mieszkających na Ukrainie. Złapaliśmy wiatr w żagle. Myślimy o drugiej edycji. Ale jesteśmy bogatsi w wiele doświadczeń. Nadal chcemy robić to dla Was i dla tej szczególnej atmosfery, gdzie artysta nie jest odgrodzony od publiczności garderobą i ochroniarzami.

W tym roku chcemy również pomagać. Wraz z Krakowskim Stowarzyszeniem „Razem dla Przyszłości” pomagamy tym najmniejszym, najsłabszym i cichym – dzieciakom z niepełnosprawnościami.
W tym roku równie ciekawe i egzotyczne zespoły. Zostańcie ich ambasadorami! Czekamy na Was pod sceną. Planujcie gorące wakacje w Ptaszkowej.

Dla motocyklistów przygotowano specjalną ofertę.

Bilety w cenie 35zł za jeden dzień lub w cenie 70zł za karnet dwudniowy.
W cenie biletów dostaniemy:

do biletu jednodniowego obiad + 1 piwo gratis.

do karnetu dwudniowego 2 obiady + 2 piwa gratis.

parking dla motocykli na ogrodzonym terenie festiwalu.

pole namiotowe za darmo.

od godziny 16:00 każdego dnia mnóstwo koncertów rockowo-metalowo-punkowo-folkowych 🙂 Każdy coś znajdzie dla siebie!

dzieci do lat 14 wstęp na teren festiwalu mają bezpłatny!

ŚWIĘCENIE MOTOCYKLI Z OKAZJI DNIA ŚW. KRZYSZTOFA

W tym roku święcenie motocykli odbędzie się w zabytkowym drewnianym Kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Ptaszkowej zaraz obok terenu festiwalu.

Zabytkowy, 450-letni drewniany kościół w Ptaszkowej jest pełen prawdziwych skarbów sztuki, a jego niepowtarzalne, „radosne” wnętrze na długo pozostaje w pamięci.

Więcej o samym kościółku i jego historii możecie przeczytać w tym miejscu: Kościół pod wezwaniem Wszystkich Świętych

Zobacz multimedialną animację przedstawiającą kościół. Zwiedź go z lektorem: Zobacz prezentację

ŚWIĘCENIE MOTOCYKLI SOBOTA 21 LIPCA 2018r. GODZINA 14:00

Święcenie motocykli nie jest biletowane. Wstęp bezpłatny. Wstęp na teren festiwalu płatny. O 16:00 po święceniu start koncertów.

AKCJA 1 GROSZ ZA 1 KILOMETR – ŚRODKI TRANSPORTU DLA MISJONARZY

W dniach 22-29 lipca 2018 będzie obchodzony 19. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel.

My także włączamy się do akcji. Ofiary zebrane podczas mszy zostaną w całości przekazane na wyżej wymieniony cel. Każdy może włączyć się do akcji i wpłacić dowolną kwotę na ten cel.

Więcej o akcji: http://www.miva.pl/

JAK DO NAS TRAFIĆ?

Magiel Festiwal za Wsią